NEJ aktuálnější
NEJ důležitější

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY LÉTO 2018

Jelikož před rodiči odchytávajícími nás po městě a poptávajícími turnusy příměstských táborů už se schováváme v křoví a chodíme s čepicí staženou hluboko do čela, nebylo zbytí a naplánovaly jsme léto!


Celkem jsme pro vás s holkami připravily 6 táborových turnusů. Tři z nich jsou vhodné pro klasické školkové děti cca od 4 do 6 let (rádi vezmeme i zdatné a zkušené tříleťáky, kteří zvládnou celotýdenní provoz v lese), jeden je pro děti přípravkové od 2 do 3 let a bude probíhat jen v dopoledních hodinách. Poslední dva turnusy jsou pro děti nejstarší - nejodolnější předškoláky, kteří zvládnou i přes noc bivakovat s batohem v lese a děti raně školní až lehce prepubertální vyžadující nepřetržitou akci. U obou těchto turnusů plánujeme nějakou tu noční spacákovou divočinu v lese.


Přihlášky posílejte vyplněné na email skolkacilek@email.cz. Vytištěné a podepsané je pak prosím pošlete nebo vhoďte do schránky Míše na Boleslavskou 137 v Nymburce, případně je nechejte holkám v maringotce, a to do konce března, kdy je také termín pro uhrazení zálohy.


Přečtěte si prosím naši Příručku pro rodiče a Základní informace o jednotlivých turnusech.


Létu v lese zdar!

Archiv
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now